Organizace školního roku 2016/2017

Sekce: 
Základní škola Svobodná
W sdružení Písek

*změna termínu vyhrazena

1. pololetí

1. 9. (čt)                                 Začátek školní výuky

29. 9. (čt)                               Michaelská slavnost ZŠ

29. 9. (čt)                                Michaelská slavnost MŠ - kopec Bejčák -17.00

5. 10.                                      Anežka Janátová – přednáška – ZŠ – 17:00

7. - 9. 10. (pá - ne)                 Godi Keller – základní seminář wp

10. 10. (po)                            Godi Keller – přednáška – Sladovna  - 17:30

19.10. (St)                              Povídání o waldorfské pedagogice – MŠ - 15.30 – 16.30

26. – 28. 10. (st-pá)               Podzimní prázdniny vč. st. Svátku

9. 11.                                      Den otevřených dveří

10. 11. (čt)                              Martinská slavnost MŠ – 17:00

11. 11. (pá)                             Martinská slavnost ZŠ

11. – 13. 11. (pá – ne)           Leo Klein – základní seminář wp

14. – 18. 11.                           Leo Klein ve škole   

17. 11. (čt)                             Státní svátek

18. 11.                                    Povídání o waldorfské pedagogice – MŠ 

25. 11. (St)                             Tvůrčí dílna Vázání adventních věnců – 16:00

26. 11. (So)                            Adventní jarmark

5. 12. (Po)                              Návštěva Mikuláše v MŠ - dopoledne

9. – 11. 12. (pá – ne)             základní seminář wp

14.12. (St)                              Anežka Janátová – přednáška – Sladovna – 17:00

20. 12. (Út)                            Vánoční slavnost - DFŠ

21. 12. (St)                          Vánoční slavnost MŠ-17.00

22. 12. (čt) ???                      Vánoční divadlo - DpČ

23. 12. (pá) – 2. 1. (po)          Vánoční prázdniny

3. 1. (út)                                 Zahájení výuky

Leden                                    Povídání o WP – v ZŠ

31. 1.   (út)                             Pololetní vysvědčení

3. 2.     (pá)                             Pololetní prázdniny

 

 

2. pololetí

2. – 5. 2.                                 Interní setkání – Praha Opatov

28. 2. (Út)                              Masopustní rej městem a veselice (společné s MŠ)

20. 2. – 26.2.                          Jarní prázdniny

Březen                                    Den otevřených dveří + Povídání o WP

12. 3. (So)??                          Velikonoční jarmark a jarní tvoření + Vynášení smrtka

11. 4. (Út)                              Velikonoční slavnost MŠ -17.00

13. 4. - 17. 4.  (čt-po)            Velikonoční prázdniny + Velikonoční pondělí

Duben                                     Zápis do ZŠ

1. 5. (po)                                Státní svátek                                                           

8. 5. (po)                                Státní svátek                                               

9. 5. (Út)                                 Pásmo ke Dni matek, 16.00

22. 5. (Po)                              Letnice

19. - 20. 5.                              Olympiáda – Semily

1. – 3. 6. (Čt - So)                  Duhové divadlo (1. 6. příjezd účastníků)

22. 6. (Čt)                               Rozloučení s předškoláky                         

23. 6. (pá)                              Jánská slavnost ZŠ

28. 6. (St)                               Jánská slavnost MŠ + Oslavy 25 let založení MŠ-17.00

30. 6. (pá)                              Vysvědčení

                                  

květen, červen:         Ročníkové práce

                                   Vernisáž 9. třídy

                                   Týden řemesel

                                   Středověké slavnosti